Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /classes/Stat.php on line 7
muzyka.mysliwska.pl
Polski Związek Łowiecki powrót na stronę główną
XVII Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
XIII Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej


Klasa A –  62/48


Województwo Dolnośląskie (3)

  1. Wesołkowski Roman
  2. Kopeć Oktawian
  3. Limit do kl. B

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (4)

  1. Grzywacz Karol
  2. Murawski Mirosław
  3. Limit do kl. B
  4. Limit do kl. B

 

Województwo Lubelskie (2)

  1. Limit do kl. C
  2. Limit do kl. C

 

Województwo Lubuskie (4)

  1. Jurczyszyn Karol
  2. Walkowiak Grzegorz
  3. Wlaźlik Piotr
  4. Sońta Kamila

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Małopolskie (1)

  1. Sołtys Bartłomiej

 

Województwo Mazowieckie (4)

  1. Gocalińska Anna
  2. Zakrzewski Andrzej
  3. Wróblewski Hubert
  4. Gocaliński Janusz

 

Województwo Opolskie (6)

  1. Nowak Marcin
  2. Sadłoń Barbara
  3. Jamrozik Mariusz
  4. Litner Maciej
  5. Walczykiewicz Krzysztof
  6. Nagel Waldemar

 

Województwo Podkarpackie (3)

  1. Wilisowski Przemysław
  2. Fedaczyński Andrzej
  3. Gazda Grzegorz

 

Województwo Podlaskie (1)

  1. Bujnicka Agnieszka

 

Województwo Pomorskie (7)

  1. Bojarczuk Janusz
  2. Mielke Anna
  3. Limit do kl. B
  4. Limit do kl. B
  5. Limit do kl. B
  6. Limit do kl. B
  7. vacat!

 

Województwo Śląskie (3)

  1. Świerczyński Piotr
  2. Fira Paulina
  3. Wyleżuch Wojciech

 

Województwo Świętokrzyskie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (2)

  1. Kownacki Przemysław
  2. Mroczkowski Krzysztof

 

Województwo Wielkopolskie (15)

  1. Szrama Hubert
  2. Kiciński Przemysław
  3. Koliński Leszek
  4. Strawa Jan
  5. Wylegała Aleksandra
  6. Strawa Jędrzej
  7. Różański Nikodem
  8. Szymański Michał
  9. Pulit Adam
  10. Jaworski Wojciech
  11. Łusiewicz Łukasz
  12. Panek Szymon
  13. Nadolny Hubert
  14. Limit do kl.B
  15. Limit do kl.B

 

Województwo Zachodniopomorskie (5)

  1. Grzyś Mateusz
  2. Michalczyk Wojciech
  3. Reks Radosław
  4. Baran Bartłomiej
  5. Drzewiecki Konrad

 


Klasa B –  40/48


Województwo Dolnośląskie (2)

  1. Majewski Paweł
  2. Plata Mieczysław
  3. Niemiec Dominika - Limit z kl.A

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (2)

  1. Murawski Sławomir
  2. Mrowińska Katarzyna
  3. Romanowski Mikołaj - Limit z kl.C

 

Województwo Lubelskie (1)

  1. Miszta Magdalena

 

Województwo Lubuskie (3)

  1. Skrzetuski Stanisław
  2. Piechaczek Katarzyna
  3. Rot Bartosz

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Małopolskie (0)

 

Województwo Mazowieckie (2)

  1. Stępień Justyna
  2. Wróblewska Sylwia

 

Województwo Opolskie (3)

  1. Kowalik Leszek
  2. Pach Piotr
  3. Kapica Daniel
  4. Rogowski Rafał - Limit z kl.C
  5. Jasiński Eryk - Limit z kl.C

 

Województwo Podkarpackie (2)

  1. Halejcio Kacper
  2. Hołodniak Aleksander

 

Województwo Podlaskie (1)

  1. Pachucki Przemysław

 

Województwo Pomorskie (4)

  1. Miłoś Krzysztof
  2. Czerwonka Magdalena
  3. Modrzejewski Mateusz
  4. Ignalski Krzysztof
  5. Kroskowski Kazimierz - Limit z kl. A
  6. Wilma Wiktor - Limit z kl. A
  7. Brylewski Alojzy - Limit z kl. A

 

Województwo Śląskie (3)

  1. Dąbrowski Mateusz
  2. Jagoda Sebastian
  3. Nawrot Karol

 

Województwo Świętokrzyskie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (2)

  1. Szok Michał
  2. Ciesielski Michał

 

Województwo Wielkopolskie (10)

  1. Kwapisz Marek
  2. Hein Łukasz
  3. Andrzejewski Krzysztof
  4. Kołodziej Dominika
  5. Talma Michał
  6. Drobiewska Elwira
  7. Roś Filip
  8. Klupś Maciej
  9. Judek Tomasz
  10. Pietrucha Piotr
  11. Wasiukiewicz Marta - Limit z kl.A
  12. Szczesnowski Tobiasz - Limit z kl.A

 

Województwo Zachodniopomorskie (3)

  1. Wielgórka Dominik
  2. Makoś Justyna
  3. Czerniawski Adam

 


Klasa C –  28/29


Województwo Dolnośląskie (2)

  1. Adamski Kamil
  2. Dębski Kamil

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (2)

  1. Rząsowski Paweł
  2. Fischer Artur
  3. Wolny Łukasz - Limit z kl. A

 

Województwo Lubelskie (1)

  1. Woźnica Artur
  2. Giza Hubert - Limit z kl. A
  3. Łupina Jacek - Limit z kl.A

 

Województwo Lubuskie (2)

  1. Walkowiak Wojciech
  2. Patyk Radosław

 

Województwo Łódzkie (0)

 

Województwo Małopolskie (0)

 

Województwo Mazowieckie (1)

  1. Gocaliński Krzysztof

 

Województwo Opolskie (3)

  1. Kundys Elżbieta
  2. Limit do kl.B
  3. Limit do kl.B

 

Województwo Podkarpackie (2)

  1. Cichocki Grzegorz
  2. Racibor Elżbieta

 

Województwo Podlaskie (0)

 

Województwo Pomorskie (4)

  1. Barszcz Hubert
  2. Wilma Szymon
  3. Wilma Karol
  4. Borowski Przemysław
  5. Wroński Wojciech - Limit z kl. A

 

Województwo Śląskie (2)

  1. Chędkowska Ewa
  2. Hadzik Patrycja

 

Województwo Świętokrzyskie (0)

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (1)

  1. Horbal Jacek

 

Województwo Wielkopolskie (6)

  1. Garczarek Adam
  2. Oborska Sara
  3. Garczarek Aleksander
  4. Kaczmarek Hubert
  5. Widawska Milena
  6. Strzelecki Hubert

 

Województwo Zachodniopomorskie (2)

  1. Żegnałek Przemysław
  2. Byczyk Andrzej

 

Dodatkowa lista osób zakwalifikowanych do XVII OKSM "O Róg Wojskiego" - ŁAŃCUT-RZESZÓW 2012


Mistrzowie Polski

  1. Adam Migurski (1996, 1999, 2001) KSM
  2. Hubert Jurczyszyn jr. (1997, 1998, 2004, 2005) KSM
  3. Tomasz Szrama (2000) KSM
  4. Piotr Kasprzyk (2002) KSM
  5. Paweł Strawa (2003) KSM
  6. Łukasz Sikora (2006) KSM
  7. Natalia Hamczyk (2007) KSM
  8. Karol Kroskowski (2008, 2009, 2010) KSM
  9. Adam Jażdżewski (2011) KSM

 

Brzeg 2011 XVI OKSM „O Róg Wojskiego”

  • zwycięzca kl. B –  Leszek Polak KSM
  • zwycięzca kl. C –  Bartłomiej Bejga KSM

 

Czas wykonania: 0.029 sekund